Windykacja

Nierzetelny kontrahent to duży problem. Są na to sprawdzone sposoby.

Windykacje należności, dochodzenie wierzytelności

Zajmujemy się dochodzeniem roszczeń finansowych, czyli wykonywaniem na zlecenie dyscyplinowania dłużników do zwrotu zaległych płatności. Zapobiegamy (działania prewencyjne) i rozwiązujemy problemy nieuregulowanych należności.

W odróżnieniu od innych firm, w umowach z dużymi podmiotami przyjmujemy do prowadzenia sprawy o małej i dużej wartości. Naszą wielką zaletą jest to, iż pobieramy prowizję po spłacie długu od realnie odzyskanych kwot. Obce nam są wszelkie działania pozaprawne i w związku z tym nie narażamy naszych klientów na podważenie ich wiarygodności i prestiżu. Pomagamy zaś w stworzeniu wizerunku podmiotu gospodarczego
w profesjonalny sposób podchodzącego do zabezpieczenia swoich interesów.

Proponujemy, wyczerpującą wszelkie możliwości prawne, obsługę nieterminowych płatności. Na etapie postępowania polubownego (traktujemy ten etap bardzo poważnie) dokładamy wszelkich starań, by w jego trakcie doprowadzić do pomyślnego rozwiązania sprawy, uświadamiając dłużnikowi konsekwencje prawne i finansowe, związane z nieuregulowaniem, zobowiązań.
Negocjujemy z dłużnikiem sposób oraz termin zapłaty. Ustalamy faktyczną przyczynę nieuregulowania zobowiązań, eliminując tych, którzy traktują wierzyciela jako taniego i bardzo cierpliwego kredytodawcę.
Jeżeli działania na tym etapie nie przyniosą zadowalających rezultatów, występujemy na drogę postępowania sądowego nakazowego, a w razie konieczności postępowania egzekucyjnego.
Wśród naszych klientów znajdują się duże przedsiębiorstwa, hurtownie, zakłady produkcyjne, usługowe i firmy dystrybucyjne.

Proponujemy kilka rodzajów współpracy:

  • doraźne zlecenie,
  • umowa o stałej współpracy,
  • zabezpieczenie w postaci informacji dla nabywców, iż w razie nieuregulowania płatności w terminie sprawa zostanie przekazana do naszego działu windykacji.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, rozwiejemy ewentualne wątpliwości podczas niezobowiązującego spotkania.

Napisz do nas.

Odpowiemy na każde pytanie.

Aby maksymalnie skrócić czas oczekiwania, opisz krótko jaki zakres wsparcia interesuje Cię z naszej strony.

Dyskrecja GWARANTOWANA!

Wyślij do nas zapytanie

2 + 4 =

Partnerzy