Odszkodowania powypadkowe Siedlce

Zadośćuczynienie za wypadek komunikacyjny, w pracy, na ulicy, w rolnictwie, za błędy lekarskie.

Dochodzenie Odszkodowań Powypadkowych, (komunikacyjne, w pracy, na ulicy, w rolnictwie, za błędy lekarskie inne z prywatnego powództwa).

Odszkodowania powypadkowe to szeroki zakres usług świadczonych przez naszą kancelarię prawną Ask-Me, kompleksowa obsługa, a przede wszystkim… skuteczność. Ponad 20-letnie doświadczenie firmy sprawia, że działamy profesjonalnie i z myślą o dobru naszych Klientów. Jeśli poszukujecie Państwo szybkiej, rzetelnej i skutecznej pomocy w zakresie uzyskania odszkodowania, zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami i umówienia terminu spotkania. 

Zaniżanie należnych świadczeń to bowiem praktyka często stosowana przez ubezpieczycieli. Celem naszej firmy jest dochodzenie odszkodowań powypadkowych w wysokości ustalonej na podstawie czynników obiektywnych i subiektywnych. Rzetelnie wyceniamy szkodę i nie dopuszczamy do zaniżania wysokości odszkodowania.

Doradzamy nawet w najtrudniejszych sytuacjach, które wydają się naszym Klientom bez wyjścia. Nasze usługi charakteryzuje indywidualne podejście do każdego problemu, z którym skutecznie się mierzymy, czego wynikiem jest satysfakcja obydwu stron. 

Jakie odszkodowania powypadkowe pomagamy uzyskać?

Dochodzenie odszkodowań powypadkowych to wieloetapowy proces, wymagający od instytucji zajmującej się tego typu sprawami doświadczenia i wiedzy. Nasza kancelaria funkcjonuje na rynku od ponad 20 lat, dlatego warto nam zaufać. Zajmujemy się uzyskaniem odszkodowania z tytułu umów ubezpieczeń dobrowolnych i obowiązkowych. Celem naszych działań jest uzyskanie przez osoby poszkodowane godziwych świadczeń dotyczących:

 

  • zadośćuczynienia za uszkodzenie ciała lub wywołanie rozstroju zdrowia,

  • maksymalnego zadośćuczynienia za szkody niematerialne, poniesione straty i utracone korzyści,

  • renty uzupełniającej z tytułu odpowiedzialności cywilnej sprawcy wypadku,

  • renty przy wypadkach śmiertelnych, przyznawanej dzieciom lub małżonkowi osoby zmarłej,

  • renty z tytułu utraconego dochodu,

  • renty na zwiększone potrzeby,

  • renty dla wyrównania szkód o charakterze trwałym.

Pomagamy uzyskać odszkodowania powypadkowe w Siedlcach i na terenie Mazowsza dla kierowców, pieszych i rowerzystów. Realizując zadania, bierzemy pod uwagę czynniki obiektywne, takie jak czas trwania i stopień intensywności cierpień fizycznych oraz psychicznych, czy nieodwracalność skutków obrażeń. Zwracamy również uwagę na czynniki subiektywne, między innymi poczucie nieprzydatności społecznej. W ofercie usług naszej kancelarii znajduje się także odzyskiwanie odszkodowań z OC. Skutecznie pomagamy w każdej sprawie, z którą Klienci zwracają się do nas. 

Odszkodowania Siedlce – na co zwrócić uwagę?

Uzyskanie odszkodowania na własną rękę wiąże się często z zaniżoną kwotą. Ask-Me, jako specjaliści w tym zakresie, doskonale wiemy, na co należy zwrócić uwagę i jak działać, aby wywalczyć sprawiedliwe odszkodowanie. Uwzględniamy zwrot kosztów leczenia, dojazdów do placówek medycznych, a nawet roszczenia o odszkodowanie dotyczące kosztów opieki nad poszkodowanym. Nasi specjaliści uwzględniają także koszty zakupu leków, sprzętu ortopedycznego, a nawet leczenia prywatnego, dokładnie argumentując fakt, dlaczego konieczne były skorzystanie z usług medycznych spoza NFZ. Warto pamiętać, że w ramach uzyskania odszkodowania powypadkowego ważne są wszystkie udokumentowane koszty leczenia i opieki, gdyż podlegają one zwrotowi. 

Ważną kwestią jest również to, aby nie podpisywać ugód, które proponuje zakład ubezpieczeń, gdyż zazwyczaj są one niekorzystne dla poszkodowanego. Aby mieć pewność sprawiedliwego traktowania swojej sprawy, najlepiej skonsultować te warunki z firmą odszkodowawczą.

Uważaj!

W żadnym wypadku nie podpisuj ugody, którą proponuje Ci zakład ubezpieczeń. Regułą jest, że zaproponowane warunki finansowe są bardzo niekorzystne dla poszkodowanego. Jeżeli masz zamiar podpisać ugodę, to przynajmniej skonsultuj z nami jej warunki.

Napisz do nas.

Odpowiemy na każde pytanie.

Aby maksymalnie skrócić czas oczekiwania, opisz krótko jaki zakres wsparcia interesuje Cię z naszej strony.

Dyskrecja GWARANTOWANA!

Wyślij do nas zapytanie

9 + 3 =

Partnerzy