Prawo • Finanse • Biznes

Bycie przedsiębiorcą w obecnych czasach to twardy orzech do zgryzienia. Mnóstwo przepisów, a także niepewna sytuacja ekonomiczna mogą powodować zadłużenia i trudności z ich spłatą. Ale jest na to rozwiązanie: restrukturyzacja firmy.

Restrukturyzacja przedsiębiorstw – Biała Podlaska i okolice

Restrukturyzacja ma na celu przywrócenie przedsiębiorstwu płynności finansowej  z jednoczesnym zadowoleniem wierzycieli. Pozwala na dalsze funkcjonowanie firmy na rynku bez konieczności jej zamykania i ogłaszania upadłości.

Dostępna jest dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, spółek kapitałowych, wspólników spółek osobowych (spółki jawne), a także wspólników spółek partnerskich.

Nasza kancelaria prawna od wielu lat pomaga przedsiębiorcom z Białej Podlaskiej i innych polskich miast osiągnąć porozumienia z wierzycielami. W Twoim imieniu przeprowadzimy postępowanie restrukturyzacyjne (również restrukturyzacje sądowe) dbając o jak najlepsze zabezpieczenie Twoich finansów.

Podejmując z nami współpracę masz pewność, że dokładnie przeanalizujemy Twoją sytuację. Zaproponujemy wysokość spłaty zadłużeń do aktualnych możliwości finansowych, a także zabezpieczymy mienie.

Dla klientów indywidualnych też mamy rozwiązanie na dręczące problemy z brakiem możliwości spłat zadłużenia. Upadłość konsumencka to jedyny skuteczny sposób aby zacząć wszystko od początku. Upadłość konsumencka dla klientów – Biała Podlaska i okolica.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skorzystaj z bezpłatnej porady.

Za darmo doradzimy ci, co można zrobić w trudnej sytuacji.

Napisz do nas.

Odpowiemy na każde pytanie.

Aby maksymalnie skrócić czas oczekiwania, opisz krótko jaki zakres wsparcia interesuje Cię z naszej strony.

Dyskrecja GWARANTOWANA!

Wyślij do nas zapytanie

1 + 4 =

Partnerzy