Prawo • Finanse • Biznes

Kancelaria Prawna – usługi Grodzisk Mazowiecki

Szukając pomocy prawnej w Grodzisku Mazowieckim, warto postawić na sprawdzoną jakość oferowanych usług. Ask Me to istniejąca od przeszło 20 lat kancelaria, która świadczy usługi prawne firmom oraz klientom indywidualnym. Obecnie już w Grodzisku Mazowieckim i okolicach.

Doświadczeni prawnicy, wieloletnie zaufanie ze strony klientów, a także tysiące wygranych spraw i udzielonych porad – to właśnie sprawia, że Ask Me jest kancelarią prawną w Grodzisku Mazowieckim, której warto zaufać. Dla nas nie liczy się tylko sprawa – liczy się człowiek, który stoi po drugiej stronie!

Odszkodowania powypadkowe w Grodzisku Mazowieckim

Uległeś wypadkowi komunikacyjnemu? Doznałeś urazu? Nie czekaj na rozwój spraw, tylko postaw na zaufaną kancelarię w Grodzisku Mazowieckim. Pomożemy uzyskać odszkodowania powypadkowe, które pozwolą pokryć wszystkie szkody. I mowa tutaj nie tylko o szkodach rzeczowych, osobowych ale również o wysokim zadośćuczynieniu za ból i cierpienie.

Odszkodowania powypadkowe w praktyce pozwalają zyskać fundusze, np. na naprawę samochodu, który brał udział w kolizji. To także szansa, by otrzymać rekompensatę za straty rzeczowe, do których doszło podczas innego typu wypadku. Wspieramy poszkodowanych i ubiegamy się o odszkodowania po:

  • wypadkach komunikacyjnych,
  • wypadkach w rolnictwie,
  • wypadkach w pracy,
  • wypadkach w wyniku zdarzeń losowych,
  • błędach lekarskich,
  • uszkodzeniu pojazdu
  • szkodach budowlanych.

Restrukturyzacja firm

 

Jeśli twoja firma stoi nad przepaścią – czas pomyśleć nad postępowaniem restrukturyzacyjnym. Restrukturyzacja firm i przedsiębiorstwo w Grodzisku Mazowieckim będzie mieć bardziej pewny przebieg, jeśli zdecydujesz się skorzystać z usług profesjonalnych doradców i prawników. Oferujemy doradztwo w zakresie restrukturyzacji oraz wsparcie w przypadku uproszczonego postępowania restrukturyzacyjnego.

Dbamy, by przeprowadzane przez Ask Me restrukturyzacje zakładały redukcję zadłużenia wobec wierzycieli, umorzenia odsetek, czy wstrzymanie wykonywania egzekucji. Przeprowadzamy w całej Polsce m.in.:

  • restrukturyzacje firm, gospodarstw rolnych
  • restrukturyzacje przedsiębiorstw na dużą skalę,
  • restrukturyzacje polubowne i sądowe.

Wspieramy firmy w kryzysie. Działamy tak, by restrukturyzacja firmy przebiegła pomyślnie, a jednocześnie bez znacznego wpływu na pracowników przedsiębiorstw i organizację codziennej pracy. Postaw na doświadczonych doradców z wieloletnim doświadczeniem w postępowaniach restrukturyzacyjnych.

Postępowania restrukturyzacje Grodzisk Mazowiecki

Pomożemy ci z zadłużeniem twojej firmy. Oddłużyliśmy setki przedsiębiorstw w Polsce, wspierając w trakcie postępowań restrukturyzacyjnych. Sprawimy, że ty także wyjdziesz z sytuacji kryzysowej obronną ręką. Działamy w oparciu o przepisy dot. “drugiej szansy dla firm”, które zawarte są w ustawie o Prawie restrukturyzacyjnym z 2015 r.

W ramach uproszczonych postępowań restrukturyzacyjnych wspieramy zadłużone firmy przy zawieraniu umów z wierzycielami. Dzięki restrukturyzacji przedsiębiorstw i formule uproszczonej, bez udziału sądów wspieramy w odroczeniu płatności na okres minimum 4 miesięcy, przygotowujemy propozycje układowe. Dodatkowo uproszczone postępowania restrukturyzacyjne, którym poddajemy firmy i przedsiębiorstwa zapewniają ochronę m.in. przed egzekucjami komorniczymi, czy wypowiedzeniem najmu, dzierżawy lub leasingu.

Upadłość konsumencka

Restrukturyzacja firm, proces restrukturyzacjjiMasz dość zadłużeń i ciągłej walki? Chcesz zacząć wszystko od nowa, bez długów i problemów? Zgłoś się do nas, jeśli czujesz, że upadłość konsumencka będzie najlepszym rozwiązaniem. Pomożemy Ci ogłosić upadłość konsumencką lub gospodarczą i wyjść na prostą.

W sytuacji, gdy nie masz sił na restrukturyzację firmy, ani planów, by ratować przedsiębiorstwo – pomożemy ci w kwestii upadłości konsumenckiej. Zgłoś się do nas, by zyskać plan dalszych działań, dzięki któremu unikniesz kolejnych zadłużeń oraz stresu. Postaw na specjalistów Kancelarii Ask Me, którzy przygotują bezbłędny wniosek o ogłoszenie upadłości konsumenckiej, doradzą, jakie dokumenty zebrać. Nie musisz samodzielnie kontaktować się z sądem czy syndykiem w Grodzisku Mazowieckim – zrobimy to za ciebie. Możesz liczyć na pełne wsparcie podczas przeprowadzania cię przez proces upadłości konsumenckiej.

„Nie ma spraw beznadziejnych, znajdziemy rozwiązania”

Za darmo doradzimy ci, co można zrobić w trudnej sytuacji.

Napisz do nas.

Odpowiemy na każde pytanie.

Aby maksymalnie skrócić czas oczekiwania, opisz krótko jaki zakres wsparcia interesuje Cię z naszej strony.

Dyskrecja GWARANTOWANA!

Wyślij do nas zapytanie

2 + 5 =

Partnerzy