Partnerzy

Partnerzy

Odzyskiwaniem należności firma MK-FINANSE zajmuje się od 2006 r.

Skutecznie i profesjonalnie odzyskuje wierzytelności wynikające z niezapłaconych w terminie faktur, umów najmu, pożyczek, niesłusznie pobranych lub niezwróconych opłat i prowizji bankowych jak również należne odszkodowania od towarzystw ubezpieczeniowych. Poza tym MK-FINANSE prowadzi sprawy z zakresu restrukturyzacji i upadłości przedsiębiorstw i konsumentów. Firma obsługuje klientów na terenie całego kraju, oraz wybranych państw EU. Działania prowadzone są zarówno na drodze polubownej, jak i na etapie postępowania sądowego i egzekucyjnego.

Proste i transparentne umowy, formalności ograniczone do minimum, doświadczeni prawnicy oraz bieżąca informacja o etapie sprawy to główne atuty MK-FINANSE.

MK-FINANSE

Międzynarodowe Stowarzyszenie Biznesu Homo Bonus jest organizacją zrzeszającą biznes i osoby prywatne w celu promocji i zabezpieczenia ich interesów.

Najważniejsze cele stowarzyszenia to integracja środowiska przedsiębiorców RP, rozpowszechnienie zasad etyki biznesu, budowanie prestiżu środowiska biznesowego oraz podejmowanie działań służących rozwojowi przedsiębiorczości, czyli szeroko pojęty networking biznesowy.

Wieloletnie doświadczenie i kontakty biznesowe naszych członków na całym świecie, pozwalają nam na przecieranie nowych szlaków handlowych i poszerzanie uczęszczanych.

Kojarzymy inwestorów i producentów zagranicznych z polskimi firmami. Reprezentujemy naszych członków i służymy pomocą także w zakresie prawa krajowego i międzynarodowego. Wspieramy parterów w negocjacjach handlowych.

HOMO BONUS

Przystanek Prawnik to projekt, który powstał z konsolidacji trzech firm z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży finansowo-prawnej. To zespół ludzi z pasją i z pozytywną energią.

 

Naszą ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, przedsiębiorców, partnerów biznesowych, jak i środowiska prawniczego. Wyznaczamy nowe standardy pracy na rynku gospodarczym naszego regionu i całego kraju! Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, znajdując najbardziej optymalne rozwiązania dla Klientów.

 

Wierzymy, że każda usługa zaczyna się i kończy na prawdziwym oraz szczerym zainteresowaniu ludźmi. Z tego względu nasza koncentracja na ludziach oraz wiedza na temat ich potrzeb i oczekiwań jest kluczową cechą naszej działalności.

PRZYSTANEK PRAWNIK